Mój nowy blog

Wrzesień 13, 2017

Założyłam tego bloga z pomocą kolegi ponieważ zamierzam się odchodzić i zamówiłam z internetu preparat ThermaCuts. Dlaczego go wybrałam ponieważ miał wszędzie pozytywne opinie. Jednak bardzo mnie zastanawia że wszystkie te opinie są na stronach na których nie można zostawić komentarza i są one tak jak by pisane przez jedna osobę. Jednak promocja tego specyfiku w ostatnich dniach spowodowała ze dokonałam zakupu i teraz będę czekać aż do mnie dotrze.

Coś o sobie.

Mam na imie Honorata (rodzice mieli fantazje) i mam 32 lata. Jestem po rozwodzie i aktualnie szukam nowego partnera (bycie singlem mi nie służy). Przez ostatnie lata bardzo sie zaniedbałam i nie miałą czasu nawet na chodzenie do kosmetyczki a o siłowni to już na pewno spokojnie mogłam można zapomnieć.

Niedawno zmieniłam pracę i teraz mam już normalnie normowane godziny pracy dlatego mam więcej czasu dla siebie i chce zadbać o swoje zdrowie. Jeżeli macie jakieś pomysły na prowadzenie tego bloga to oczywiście zapraszam do dodania ich w komentarzach po przeczytani tego tekstu. Na każdy spróbuje odpowiedzieć indywidualnie w miarę możliwości czasowych.

 

Honorata.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *